EMLAK ARA
Çolakoğlu Emlak I Muğla Emlak

Hakkımızda

PRENSİBİYLE 1994 YILINDA “ÇOLAKOĞLU EMLAK “ ADIYLA MUĞLADA İLK EMLAK BÜROSUNU AÇAN “ZİYA ERCAN” MUĞLA MERKEZDE EMLAKÇILIK MESLEĞİNİN YERLEŞMESİ İÇİN ATILIMDA BULUNAN İLK GİRİŞİMCİ ÜNVANINI ALDI. EMLAKÇILIK MESLEGİ YANİNDA YAPTİGİ SOSYAL FAALİYETLERLE MUGLA HALKİNİN BEGENİSİNİ KAZANAN BÜROMUZ KİSA SÜREDE PORTFÖYÜNÜ GELİSTİRDİ VE BASARİSİNİ KANİTLADİ.

KURUCUMUZ ZİYA ERCAN’ İN 2000 YİLİNDA YENİ ASİR GAZETESİNİN MUGLADA YAPTİGİ BASARİLİ IS ADAMLARİ ANKETİNDE 12. SİRADA YER ALMASİ BU BASARİNİN BİR GÖSTERGESİDİR.SADECE MUGLA MERKEZ DEGİL İLÇELER BAZİNDA DA FAALİYET GÖSTEREN BÜROMUZUN PORTFÖYÜNDE KİRALİK VE SATİLİK EV, ARSA, KOOPERATİFLER BULUNMAKTA TÜM İSLEMLER, YER GÖSTERMEDEN TAPU TESLİMİ YAPİLANA KADAR HER TÜRLÜ GİZLİLİK PRENSİBİ İLE TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLMEKTEDİR.

2004 YILI ARALIK AYINDA MUĞLA EMLAK KOMİSYONCULARI DERNEĞİNİ KURAN ZİYA ERCAN YAPILAN İLK GENEL KURULDA TÜM ÜYELERİN OYLARIYLA DERNEK BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ VE HALEN BU GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. ANKARADA 2005 YILINDA KURULUŞU TAMAMLANAN VE GENEL BAŞKANLIĞINI H.ALİ TAYLAN’IN YAPTIĞI TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONUNDA HEM KURUCU ÜYE HEMDE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV ALMIŞTIR. ŞU ANDA FEDERASYON GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. AYRICA FEDERASYON TARAFINDAN BELİRLENEN EMLAKÇILIK MECBURİ STANDARTLARI KOMİSYONUNDA DA GÖREV ALMIŞTIR.

 

Referanslar       

BÜROMUZUN KURUCUSU ZİYA ERCAN HAKKINDAKİ REFERANSLAR

MUGLA EMLAK KOMİSYONCULARİ DERNEGİ BASKANLİGİ (24.12.2004 – HALEN GÖREVİ DEVAM ETMEKTEDİR.)

TÜM EMLAK MÜSAVİRLERİ FEDERASYONU KURUCU ÜYE VE YÖNETİM KURULU ÜYELİGİ (2005 YILI – HALEN GÖREVİ DEVAM ETMEKTEDİR.)

TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK HALEN GÖREV YAPMAKTADIR.

25 YİL KÖY HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN EMEKLİ OLMUŞTUR. )